25 вересня 2018
Михайло Рівіс та Іво Вондрак скріпили своїми підписами партнерство між  Мораво-Сілезьким краєм та  Закарпаттям

Михайло Рівіс та Іво Вондрак скріпили своїми підписами партнерство між Мораво-Сілезьким краєм та Закарпаттям

четвер, 13 вересня 2018, 17:46

Сьогодні, 13 вересня, у місті Острава відбулося офіційне підписання договору про співробітництво між Закарпатською обласною радою та Мораво-Сілезьким краєм. Свої підписи у важливому документі поставили гетьман Мораво-Сілезького краю пан Іво Вондрак та очільник Закарпатської облради Михайло Рівіс, започаткувавши нову сторінку партнерських взаємовигідних відносин між двома братніми регіонами.

Детальніше...
 Закарпаття офіційно матиме ще одного чеського партнера – Мораво-Сілезький край

Закарпаття офіційно матиме ще одного чеського партнера – Мораво-Сілезький край

вівторок, 21 серпня 2018, 16:00

У вівторок, 21 серпня, голова Закарпатської облради Михайло Рівіс провів ознайомчу зустріч з делегацією Мораво-Сілезького краю Чеської Республіки.

Детальніше...
 На першому пленарному засіданні 12 сесії облради ухвалено 12 звернень до вищих органів державної влади із важливих питань життя області

На першому пленарному засіданні 12 сесії облради ухвалено 12 звернень до вищих органів державної влади із важливих питань життя області

четвер, 26 липня 2018, 17:10

Сьогодні, 26 липня відбулося перше пленарне засідання 12 сесії облради, яке провів її голова Михайло Рівіс. На сесію були запрошені: народні депутати України від Закарпатської області, дипломати, голови райрад та райдержадміністрацій, міські голови, керівники правоохоронних органів, військовий комісар, прикордонники, начальники окремих департаментів і управлінь ОДА, установ та організацій, а також представники ЗМІ.

Детальніше...
 Очільники Закарпатського та Кошицького краю домовилися активізувати співпрацю та реалізовувати спільні проекти

Очільники Закарпатського та Кошицького краю домовилися активізувати співпрацю та реалізовувати спільні проекти

четвер, 19 липня 2018, 14:58

У середу, 18 липня, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс у рамках робочої поїздки до Словаччини зустрівся з головою Кошицького самоврядного краю Растіславом Трнкою. Мета візиту в м.Кошице – активізувати співпрацю між двома прикордонними регіонами, обговорення майбутніх спільних проектів у рамках Програми транскордонного співробітництва«Угорщина – Словаччина – Румунія – Україна» та ін.

Детальніше...
 В Ужгороді офіційно запрацював Чеський дім, започаткований у рамках співпраці між Устецьким та Закарпатським краями

В Ужгороді офіційно запрацював Чеський дім, започаткований у рамках співпраці між Устецьким та Закарпатським краями

понеділок, 2 липня 2018, 15:22

На відзначення Дня Конституції України – 28 червня 2018 року в Ужгороді відбулося урочисте відкриття Регіонального центру Устецького краю Чеської Республіки, що розташований на вул. Льва Толстого,10б.

Детальніше...

Обласні обранці ініціюють відновити Виноградівський райавтодор

вівторок, 25 вересня 2018, 15:22

Оскільки рішення про реорганізацію філії прийняте без урахування перспективи розвитку дорожнього будівництва у Закарпатті.

У ході другого пленарного засідання 12-ї сесії облради депутати розглянуть  проект рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо сприяння відновленню діяльності філії «Виноградівський райавтодор» ДП «Закарпатський облавтодор», що адресується ПАТ «Державна акціонерна компанія  «Автомобільні дороги України». Детальніше »

Президія облради узгодила остаточний порядок денний 12-ї сесії та зустріч з угорськими парламентарями

понеділок, 24 вересня 2018, 16:58

У другій половині дня понеділка, 24 вересня, у депутатській залі відбулося засідання президії під головуванням очільника Закарпатської облради Михайла Рівіса. В обговоренні 25-ти питань, винесених на розгляд другого пленарного засідання 12-ї сесії, взяли участь перший заступник голови облради Йосип Борто та 9 обласних обранців, серед яких керівники фракцій та профільних комісій.

Михайло Рівіс зачитав порядок денний сьогоднішнього засідання з детальним змістом пропозицій та зауважень, висловленими постійними комісіями облради під час проведення своїх засідань минулого тижня. Детальніше »

На бюджетній комісії облради обговорено широкий спектр питань, які стосуються життя краю та його жителів

понеділок, 24 вересня 2018, 16:15

Сьогодні, 24 вересня відбулося засідання постійної депутатської комісії облради з питань бюджету, яке провів її голова Василь Кошеля.

 У її роботі взяли участь голова облради Михайло Рівіс та його перший заступник Йосип Борто.

Принципове обговорення викликав проект рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік, який пропонується  до порядку денного другого пленарного засідання 12 сесії облради. Презентували його  традиційно доступно і фахово директор департаменту  обласної державної адміністрації Петро Лазар та його заступник Наталія Боркулеш. Детальніше »

Керівники Закарпатської облради та угорської області Боршод-Абауй-Земплен обговорили подальші партнерські відносини

п`ятниця, 21 вересня 2018, 15:03

Наприкінці цього робочого тижня, 21 вересня, виконуючий повноваження голови облради Йосип Борто разом з головою постійної депутатської комісії з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації, депутатом облради Пейтером Чаба приймали поважну делегацію з угорської області Боршод-Абауй-Земплен, яка навідалася в Закарпаття з кількаденним робочим візитом. Детальніше »

Профільні комісії облради розглянули проекти рішень щодо охорони здоров’я та інформаційної політики

п`ятниця, 21 вересня 2018, 10:42

20 вересня свої засідання провели й інші постійні депутатські комісії. Зокрема, з питань охорони здоров’я, яку очолює Роман Шніцер, та з питань освіти, науки, культури, духовності, молодіжної політики, фізичної культури, спорту, національних меншин та інформаційної політики під керівництвом Ільдіко Орос. Детальніше »

Депутати облради детально вивчали роботу новоствореної комунальної установи управління спільною власністю територіальних громад Закарпаття

четвер, 20 вересня 2018, 16:50

У четвер, 20 вересня, у Закарпатській облраді засідали одночасно дві комісії  - з питань  законності, правопорядку, майна та приватизації, регламенту, яку очолює Віктор Русин, та  з питань транскордонного співробітництва, розвитку туризму та рекреації, де керівником Чаба Пейтер. Детальніше »

Співчуття

середа, 19 вересня 2018, 17:53

19 вересня на 76-му році пішла з життя Ірма Ференцівна Резеш – мати депутата облради Карла Резеша.

Шановний Карле Карловичу!

Керівництво та депутатський корпус Закарпатської облради висловлює щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – смерті Вашої матері. Ми щиро поділяємо Ваше горе і передаємо слова співчуття і підтримки Вам і Вашим рідним. Неможливо словами загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини.

Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи.

В облраді комісії жваво обговорили питання безпеки дорожнього руху, розвитку автошляхів та подальшу долю аеропорту

середа, 19 вересня 2018, 16:06

У середу, 19 вересня, свої засідання провели постійні комісії облради з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій, яку очолює Андрій Андріїв, та з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою, де головує Петро Голубка. Участь в обговоренні також взяли куратори цих комісій – перший заступник голови облради Йосип Борто та заступник голови облради Петро Грицик. Детальніше »

Депутати облради готуються до другого пленарного засідання 12 сесії облради

вівторок, 18 вересня 2018, 15:52

Сьогодні, 18 вересня депутати обласної ради розпочали обговорення матеріалів та проектів рішень до порядку денного другого  пленарного засідання 12 сесії облради, яке планується провести  27 вересня  ц. р. Детальніше »

Необхідні зміни до Програми створення та накопичення регіонального матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючих краян

вівторок, 18 вересня 2018, 12:50

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення  «Про внесення змін до Програми створення та накопичення регіонального матеріального резерву та засобів індивідуального захисту органів дихання непрацюючого населення Закарпатської області на 2016 – 2020 роки (зі змінами від 22 вересня 2016 року, 27 липня 2017 року)». Детальніше »

Депутати облради клопотатимуть про недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю на земельні ділянки

понеділок, 17 вересня 2018, 11:50

Що надані для залізниць у межах смуг відведення.

Так, на розгляд обласних обранців вноситься проект рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів від плати за землю на земельні ділянки, які надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин», який адресується Верховній Раді України. Детальніше »

Співчуття

неділя, 16 вересня 2018, 15:47

Керівництво Закарпатської обласної ради та депутатський корпус облради висловлюють щирі співчуття своєму колезі – Валерію Мурзі у зв’язку з непоправною втратою – смертю його батька, Івана Івановича Мурги.
Сумуємо разом із родиною та близькими Валерія Івановича.
Царство небесне!
Вічна пам’ять.

На Великоберезнянщині відбувся яскравий українсько-польський День добросусідства

субота, 15 вересня 2018, 22:20

Після 16-річної перерви  

 Сьогодні, 15 вересня на території тимчасового переходу поза пунктом пропуску в районі 127-го прикордонного знаку поблизу с. Лубня Великоберезнянського району відбувся українсько-польський День добросусідства. Детальніше »

Делегація із Закарпаття переймала досвід чехів з галузі переробки побутових відходів

п`ятниця, 14 вересня 2018, 23:01

Сьогодні, 14 вересня, офіційна делегація  від Закарпатської області на чолі з головою облради Михайлом Рівісом перебуває з робочим візитом  у  краї Височина Чеської Республіки. Детальніше »

Карпатські дні добросусідства – зустріч на кордоні (фото)

п`ятниця, 14 вересня 2018, 17:17

Під такою назвою сьогодні, 14 вересня, в конференц-залі готелю ,,Станіца Кресова Хрептов” (у Лютовісках (Бєщади) Підкарпатського воєводства, Польща) відбулася цікава та яскрава міжнародна конференція з участю урядовці, народних депутатів, дипломатів, науковців, керівників прикордонних регіонів двох країн, поважних гостей, зокрема запрошених із Закарпаття. Детальніше »

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору