25 вересня 2017

Депутат розповів про значення Меморандуму про міжрегіональну співпрацю

понеділок, 30 січня 2017, 16:12

Андрій Шекета, депутат Закарпатської обласної ради, фракція ВО «Батьківщина» прокоментував для Voloshyna.org.ua значення Меморандуму про міжрегіональну співпрацю між Полтавською обласною радою, Закарпатською обласною радою та Івано-Франківською обласною радою.

“Саме слово «меморандум» означає, що це лише озвучені певні ідеї, покладені на папір бажання. Ясно, що це документ більше політичного характеру і, як правило, ніхто не проти співпраці між різними областями. Вже була певна співпраця: наш голова їздив у Полтаву, комунікували з колегами з Франківська і так далі. Тобто, якщо зав’яжеться хороша добра робота, а нам є чому один від одного повчитися бо навіть у сьогоднішніх умовах інформаційних технологій нам завжди є що почерпнути, то чому б ні”, – каже депутат.

Співпраця з Полтавщиною несе новий цікавий досвід для Закарпаття.

“Така співпраця з Франківською областю є зрозумілою, але, я думаю, з Полтавською нам буде ще цікавіше обмінюватися досвідом, запрошувати їх, їздити туди… Дивитися на одні й ті ж питання, але які вирішуються по-різному, брати кращий приклад. Це прекрасно”, – вважає Шекета.

Джерело: http://voloshyna.org.ua/1988-deputat-rozpovv-pro-znachennya-memorandumu-pro-mzhregonalnu-spvpracyu.html

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору