19 серпня 2018

Депутати на спільному засіданні постійних комісій і президії доповнили порядок денний сесії

вівторок, 30 грудня 2014, 14:26

Сьогодні, 30 грудня,  в сесійному залі облради до почату четвертого  пленарного зсідання 19 сесії відбулося спільне засідання президії та постійних комісій обласної ради. На розгляд були винесені  два питання:  про обласний бюджет на 2015 рік та Про Програму економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2015 рік та основні напрями розвитку на 2016 – 2017 роки .

З першого питання інформував директора департаменту фінансів облдержадміністрації Лазар Петро Данилович. Він презентував нову редакцію проекту рішення «Про обласний бюджет на 2015 рік». Так,  на 2015 рік пропонується визначити: доходи обласного бюджету у сумі 3 168 457,7 тис. грн., в тому числі доходи загального фонду обласного бюджету  – 3 100 396,7 тис. грн., доходи спеціального фонду обласного бюджету – 68 061,0 тис. грн. згідно з додатком 1 цього рішення; видатки обласного бюджету у сумі 3 167 258,6 тис. грн, у тому числі видатки загального фонду бюджету – 3 094 302,2 тис. грн та видатки спеціального фонду бюджету – 72 956,4 тис. грн за тимчасовою класифікацією видатків, а також кредитування місцевих бюджетів згідно з додатком 2 та головними розпорядниками коштів бюджетів згідно з додатком 3 цього проекту рішення.

Цим проектом рішення депутатам пропонується затвердити на 2015 рік  перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку, та обсяг резервного  фонду обласного бюджету у сумі 2 899,2 тис. гривень, перелік захищених статей  видатків загального фонду обласного бюджету за їх економічною  структурою: оплата праці працівників бюджетних установ; нарахування на заробітну плату; придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів; забезпечення продуктами харчування;оплата комунальних послуг та енергоносіїв; поточні трансферти населенню; поточні трансферти місцевим бюджетам; забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування та ін., а також в складі видатків обласного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 108 506,0 тис. грн.

У ході обговорення депутати  Андрій Сербайло, Мирослава Каламуняк, Юрій Садварі, Михайло Качур, Владислав Адам  та інші, які взяли участь у обговоренні  цього питання, ставили запитання з найгостріших проблем краю і  одержали на них  ґрунтовні відповіді.

Спільним  рішенням засідання  було рекомендовано внести дане  питання до порядку денного  сесії  на  затвердження  проекту  цього документу.

З другого питання порядку денного депутатів інформував  директор департаменту економічного розвитку та торгівлі облдержадміністрації Ківкович Михайло Юрійович. Він наголосив, що у програмі визначені цілі та пріоритети розвитку краю, визначені шляхи розв’язання головних проблем та досягнення поставлених цілей, враховані ризики й можливі перешкоди виконання завдань тощо.

Після жвавого обговорення питання депутати внесли обидва проекти рішень у порядок денний пленарного засідання.

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору