26 вересня 2017

Депутати переймаються якістю питної води, станом доріг та мережею сервісних центрів краю

четвер, 10 серпня 2017, 09:23

На третьому пленарному засіданні сьомої сесії облради обласні обранці традиційно подали низку своїх запитів з актуальних питань життя громад та краю.

Так, Петро Добромільський у своєму запиті порушив питання про перевірку якості питної води у с. Дубрівка Іршавського району від будинків №120 до №150. Оскільки в селі розташоване  районне сміттєзвалище,  то, на переконання селян, за рахунок надходжень грунтових вод до сільських колодязів вода непридатна для пиття.

Олексій  Баранюк звернувся з проханням про виділення коштів на відбудову моста через р. Обава в одноіменному селі, а також на ремонт ділянки автодороги Чинадієво-Кучава Мукачівського району. Тут міст – аварійний, стан дороги – незадовільний, ба, навіть, критичний.

Василь Скрип порушив питання про необхідність створення у Свалявському районі відділення Регіонального сервісного центру  МВС України у Закарпатській області. Адже , як зазначає депутат, станом на сьогодні мешканці віддалених гірських сіл мусять долати чималі відстані – майже 50-80 км автошляхів, які здебільшого в жахливому стані, щоб отримати необхідні послуги у найближчому сервісному центрі МВС в Мукачеві, витрачаючи додатково час, кошти на пальне і т.д.

Усі запити підтримано депутатським корпусом краю та направлено у відповідні інстанції для розгляду і вирішення.

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору