19 листопада 2017

Депутати Іршавської райради перевірили хід ремонтних робіт в райлікарні

п`ятниця, 31 липня 2015, 12:28

На засіданні тридцятої сесії Іршавської районної ради було прийнято рішення щодо виділення коштів, отриманих від оренди комунального майна, на ремонт операційного блоку районної лікарні для приведення його до європейського взірця.

У зв’язку з цим, проведено виїзну нараду заступника голови районної ради Петра Добромільського та голів комісій райради: майнової (Валерій Василець), з питань бюджету (Юрій Фельцан), з питань будівництва (Іван Завидняк) за участі начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергія Караслая, на місці виконання ремонтних робіт. Депутати обговорили хід виконання ремонту, озвучивши свої зауваження та пропозиції. Було наголошено також на необхідності прискорення робіт в найкоротші терміни, дотримуючись при цьому якості.

Після цього, депутати оглянули також виконані роботи по ремонту робочих приміщень в будинку культури, де планується розмістити районне відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань в Закарпатській області.

Іршавська районна рада

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору