23 червня 2017

Депутати Закарпатської обласної ради виділили 8 мільйонів гривень на соціальний захист краян

п`ятниця, 5 серпня 2016, 14:04

Під час обговорення чергового  внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік під час першого пленарного засідання четвертої сесії облради, крайовими обранцями  було порушено питання щодо посилення соціального захисту закарпатців у рамках обласної програми «Турбота». Депутатську ініціативу щиро підтримали перші керівники області Михайло Рівіс та Геннадій Москаль. У результаті, у залі було  ухвалено доленосне рішення  – виділити на ці цілі 8 млн грн.

“Найбільше мене, як лікаря, радує, що вдалося стовідсотково дофінансувати програму “Турбота” по пункту “Надання одноразової матеріальної допомоги хворим, які потребують дороговартісного лікування”, – зазначив заступник голови комісії з питань охорони здоров’я облради Василь Скрип у своєму коментарі після сесії. Та додав, що практично до кінця року дітки, які страждають на вроджений цукровий інсуліно-залежний діабет і  користуються так званими інсуліновими помпами будуть забезпечені належним лікуванням. Завдяки суттєвому дофінансуванню програми “Турбота” вдасться матеріально допомогти  Закарпатській обласній клінічній лікарні і надати 750 тисяч гривень для придбання штучних суглобів. Це зменшить ту чергу, яка сьогодні існує у цьому медичному закладі.

Далі депутат зазначив,  що «на даний час нема жодного штучного суглоба і взагалі не було передбачено в цьому році. Також у нас є понад 100 заяв від важкохворих закарпатців, які звернулися по допомогу через програму “Турбота”. Нарешті ми зможемо перерахувати їм кошти для лікування”.

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору