24 липня 2017

Депутати Закарпаття звернулися до Президента щодо експорту лісу

п`ятниця, 9 грудня 2016, 10:46

Сьогодні, 7 грудня, під час сесії Закарпатської обласної ради депутати прийняли звернення до Президента, Верховної Ради та Кабміну з проханням не допустити скасування мораторію на експорт кругляку.

У зверненні депутати, зокрема, зазначають: «Вважаємо, що з точки зору, економічної доцільності для нашої держави, Закон України від 09 квітня 2015 року № 325-VIII в жодному разі не можна скасовувати, в першу чергу, через відсутність альтернативних рішень».

…просимо не допустити скасування мораторію на експорт необробленої сировини та невідкладно на найвищому рівні прийняти рішення, які б дозволили комплексно розв’язати проблемні питання щодо регулювання відносин у сфері гармонізації відносин із СОТ, реалізації та експорту лісоматеріалів, врегулювання обліку і контролю за використанням деревини, посилення контролю за охороною, захистом та відтворенням лісів і забезпечення функціонування лісової галузі відповідно до європейських стандартів з раціонального використання та збереження лісів, – йдеться у зверненні.

Джерело: http://mukachevo.today/news/politika/deputati_zakarpattja_zvernulisja_do_prezidenta_schodo_eksportu_lisu

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору