19 листопада 2017

До Дня Незалежності ряд краян отримали нагороди «За розвиток Закарпаття»

п`ятниця, 21 серпня 2015, 14:16

Сьогодні в Ужгороді голови обласної ради Володимир Чубірко та ОДА Геннадій Москаль нагородили спільною відзнакою обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття» ряд краян. Так,за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті краю та з нагоди Дня Незалежності України нагороджено:

ГОБЛИКА Володимира – першого проректора Мукачівського державного університету, доктора економічних наук, доцента, Заслуженого економіста України.

КЕРИТУ Христину – поетесу, члена Національної спілки письменників України, лауреата премії імені Ф. Потушняка.

КЕШЕЛЮ Дмитра – письменника, драматурга, сценариста, Заслуженого журналіста України, члена Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України.

ЛІНТУРА Василя – Заслуженого енергетика України.

ЛОБОВУ-ГЕЦКО Ніну – українську гандболістку, Заслуженого майстра спорту, олімпійську чемпіонку.

РОСУЛ Мирославу – художницю-керамістку, члена Національної спілки художників України, члена Українського керамічного товариства, лауреата обласної премії ім. Й. Бокшая та А. Ерделі.

СОКАЧА Еміла – художнього керівника академічного камерного хору «Кантус», народного артиста України.

ШЕПЕТУ  Володимира – художнього керівника самодіяльного народного ансамблю пісні і танцю «Лісоруб» Будинку культури селища Великий Бичків Рахівського району.

ШИНДРУ Василя – художника-живописця, члена Спілки професійних художників Закарпаття, голову громадського об’єднання «Спілка художників «Карпатські кольори», Міжгірський район.

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору