22 вересня 2017

Двадцять п’ята сесія Воловецької районної ради VI скликання

п`ятниця, 7 серпня 2015, 16:20

Відбулася двадцять п’ята сесія районної ради  VI скликання. На сесію були запрошені в. о. голови райдержадміністрації Т. В. Лехман, начальники управлінь і відділів РДА, сільські й селищні голови, керівники    районних служб, представники громадськості.

Вів сесію голова районної ради І. А. Щербей.

Депутати хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого учасника антитерористичної операції, мешканця села Скотарського Ігнатишина Руслана Павловича.

З першого питання порядку денного сесії „Про звіт голови районної ради” доповів її голова І. А. Щербей. Поскільки звіт голови районної ради був надрукований у районній газеті „Голос Верховини” (№ 30 від 1 серпня 2015 р.) та обговорений на засіданнях постійних комісій й президії районної ради,  депутати взяли  його до відома.

Депутати також затвердили звіт щодо виконання районного бюджету за шість місяців 2015 року, а також внесли зміни до рішення районної ради від 14.01.2015 р. № 367 „Про районний бюджет на 2015 рік” (зі змінами від 19 лютого, 26 березня та 28 травня 2015 року). Зокрема збільшено обсяг доходів районного бюджету на 918600 грн., з них:  загальний фонд – 760000 грн., спеціальний фонд – 158600 грн. Збільшено обсяг видатків районного бюджету (у межах змін обсягу доходів) на 2015 рік за головними розпорядниками коштів на суму 918600 грн., з них: загальний фонд – 602000 грн.,   спеціальний фонд – 316600 грн. На сесії затверджено зміни до повернення кредитів до районного бюджету та розподіл надання кредитів з районного бюджету в поточному році, затверджено зміни бюджетних призначень (у межах загального обсягу) за головними розпорядниками коштів районного бюджету, а також додаткові джерела фінансування районного бюджету на 2015 рік, зміни до показників міжбюджетних трансфертів  місцевих бюджетів, зміни до капітальних видатків та переліку об’єктів, видатки на які проводитимуться за рахунок коштів бюджету розвитку. На сесії затверджено також зміни до переліку регіональних програм за рахунок коштів районного бюджету на 2015 рік.

Призначення іншої субвенції, затвердженої рішенням районної ради 26.03.2015 р. № 388 „Про внесення змін до рішення районної ради 14.01.2015 р. № 367 „Про районний бюджет на 2015 рік” (зі змінами 19.02.2015 р.) “Абранській сільській раді” викладено в новій редакції „Капітальний ремонт даху ДНЗ по заходах з енергозбереження в с. Абранка, 103, Воловецького району. Коригування”.

На сесії розглянуто питання “Про виконання Програми зайнятості населення воловецького району на період до  2017 року за 2014 рік”. Інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ю. Ф. Ференц. Інформацію взято до відома. З метою успішної реалізації завдань Програми сприяння зайнятості населення рішенням сесії  директору районного центру зайнятості І. І. Ряшку рекомендовано:

–  здійснювати     професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації незайнятого населення відповідно до потреб сучасного ринку праці;

–  сприяти     у     створенні     додаткових     робочих     місць     на підприємствах, в організаціях та установах за рахунок погашення єдиного соціального внеску на новостворене робоче місце з Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття для працевлаштування безробітних;

– налагодити тісну співпрацю з керівниками органів місцевого самоврядування    та    підприємств    району    з    питань    тимчасової зайнятості   громадян   через   організацію   оплачуваних   громадських робіт;

–  систематично проводити аналіз ринку праці з публікацією в районній газеті „Голос Верховини”.

З метою тимчасової зайнятості безробітних рекомендовано селищним та сільським головам вирішити питання щодо виділення коштів з місцевих бюджетів для організації оплачуваних громадських робіт на території відповідних рад.

Управлінням, відділам районної   державної   адміністрації:

– вжити заходів щодо попередження і подолання негативних тенденцій у сфері зайнятості населення та на ринку праці, сприяти розширенню    сфери    застосування    праці    економічно    активного населення за рахунок створення робочих місць, підвищення їх якості  й   робочої   сили,   недопущення масового безробіття, сприяти самозайнятості, легалізації „тіньової” зайнятості, інтеграції на ринку праці соціально незахищених верств населення;

– забезпечити виконання заходів Програми зайнятості населення Воловецького   району   на   період   до   2017   року   на   2015   рік, затвердженої рішенням районної ради від 07.06.2013 р.     № 244.

Депутати затвердили районну комплексну Програму соціальної підтримки,   адаптації     військовослужбовців, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, вшанування пам’яті загиблих на 2015 – 2017 роки, внесли зміни до Програми „Турбота” на поточний рік та до рішення районної ради VІ скликання від 14.01.1015 р. № 372 “Про затвердження вартості харчування школярів у загальноосвітніх школах району”.

Депутати також затвердили розпорядження голови районної ради  та Порядок погодження призначення на посаду, продовження терміну дії контракту та звільнення уповноваженим органом управління керівників районних комунальних установ, закладів спільної власності територіальних громад району.

По закінченню обговорення питань порядку денного сесії, голова  районної ради представив  призначеного начальника Воловецького відділення Свалявської ОДПІ Ігоря Павловича Діброву, а      в. о. голови  райдержадміністрацій Т. В. Лехман подякувала  усім, хто долучився до  наведення порядку у питанні раціонального використання природних рослинних ресурсів, їх заготівлі та контролю за нею.

О. Бігарій, Воловецька районна рада

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору