22 вересня 2017

Голова районної ради провів виїзний прийом громадян

п`ятниця, 31 липня 2015, 12:25

Одним із дійових інструментів по вчиненню та вирішенню проблем жителів Хустського району є проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної ради. Метою проведення виїзних днів прийому громадян є вирішення злободенних питань життєдіяльності, надання консультативної допомоги населенню району, зменшення кількості звернень до органів влади вищого рівня.

Так, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів голова райради Олександр Липчей провів 30 липня виїзний прийом громадян у Горінчівській сільській раді. У рамках виїзного прийому також завітав у дитячий садочок, де зараз тривають завершальні ремонтні роботи по облаштуванню адмінкорпусу. Завідуюча Горінчівським дошкільним навчальним закладом Оксана Біляк каже, що першу чергу робіт планують завершити до кінця серпня. Також є проект на реконструкцію другої черги робіт по облаштуванню з’єднуючого коридору до адмінкорпусу. За рахунок цього буде збільшено кількість груп. Наразі в селі є чотири групи з короткотривалим перебуванням. Місцеві жителі мають надію, що з часом село матиме гарний та затишний садочок.
Відзначив цього дня голова ради й хорошу співпрацю в селі з сільським головою Оленою Конопацькою, адже на прикладі садочка можна впевнено сказати, що роботи тут розпочалися завдяки спільним зусиллям. І вже є цьому результат. Також наголосив, що там, де є команда однодумців, там легше долати труднощі, щоб із впевненістю дивитися у завтрашній день.
Олександр Липчей у розмові з сільським головою порушив також інші важливі теми, що стосуються життя населеного пункту. Говорили про земельні питання, діяльність закладів культури, медицини та освіти, а також поцікавився голова ради станом справ учасників АТО та їх сімей. Наголосив, що районна влада робить все можливе, аби в тому чи іншому селі вирішувались наболілі питання. Горінчово не є винятком.

Хустська районна рада

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору