24 листопада 2017

Крайові обранці подбали про збереження будинку обласної ради й облдержадміністрації як пам’ятки архітектури

четвер, 19 жовтня 2017, 13:08

У ході восьмої сесії облради депутати ухвалили рішення «Про внесення змін до Програми підтримки комунально-експлуатаційного, автотранспортного господарства облдержадміністрації та збереження будинку обласної ради і облдержадміністрації як пам’ятки архітектури на 2017 рік (зі змінами від 27.04.2017р.).

У  затвердженій редакції у переліку заходів програми зазначено відновлення проекту внутрішніх інженерних комунікацій адмінбудинку (пл. Народна, 4), капітальний ремонт приміщень загального користування другого, п’ятого,  шостого поверхів адмінбудинку та його покрівлі, а також сесійного залу облради  для облаштування нової системи голосування.

Йдеться про експертизу ліфтів та патерностера, матеріально-технічне забезпечення комунально-експлуатаційного господарства, компенсацію за комунальні платежі, озеленення та освітлення адмінбудинку  і прилеглої території, заходи з протипожежної безпеки та охорони  й обслуговування низьковольтних мереж.

Орієнтовний обсяг фінансування – 16340,0 тис.грн.

Прес-служба Закарпатської облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору