27 червня 2017

Латвія планує відкриття Почесного консульства в Ужгороді

понеділок, 20 березня 2017, 10:22

Надзвичайний та повноважний посол Латвії в Україні Юріс Пойканс в рамках візиту на Закарпаття 17 березня зустрівся з керівниками краю – Геннадієм Москалем та Михайлом Рівісом.

Дипломат працює в Україні вже майже півтора роки. Закарпаття відвідав вперше з метою розширення контактів та співробітництва.

- На моє глибоке переконання, в Ужгороді вкрай необхідно відкрити почесне консульство Латвії. Це сприятиме укріпленню дружніх зв’язків. Це також дасть змогу розвивати співпрацю в економічній, культурній, освітній та туристичній сферах. Роботу в цьому напрямку вже розпочато, – повідомив Юріс Пойканс, проте не назвав конкретних термінів.

Під час зустрічі обговорили також проблеми «безвізу» для України, трудової міграції на Закарпатті та в Європі, освітні питання.

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору