26 вересня 2017

Меморандум про співпрацю трьох областей – це можливість розвитку Закарпаття – заступник голови Облради

субота, 24 грудня 2016, 13:20

Йосип Борто, заступник голови Закарпатської обласної ради вважає, що Меморандум про співпрацю трьох областей – це можливість розвитку та покращення економічної ситуації для Закарпаття.

Про це він розповів у коментарі Voloshyna.org.ua.

“Будь-яка співпраця дає можливості для розвитку, покращення ситуації. З одного боку, ми вважаємо, що маємо можливість зміцнити транскордонну роботу, транскордонні зв’язки, і в цьому напрямку працюємо – з регіонами Угорщини, Словаччини, Чехії, частково Німеччини і Польщі. Це дає відчутні результати. А з другого боку, ми повинні працювати з нашими сусідами, які за Карпатами. У нас є спільні інтереси, в Карпатського регіону. Можемо виробити спільні програми щодо співпраці в межах України, спільної участі в європейських програмах, єврогрантах. Тобто є багато таких питань, з яких співпраця може дати ефект і нашому краю, і нашим сусіднім областям”, – каже Борто.

Заступник голови Закарпатської обласної ради вважає, що Меморандум також розвиватиме внутрішній туризм.

“Гадаю, що мешканцям Полтавщини цікаво приїхати на Закарпаття. Саме тому, що тут зовсім інший край, зовсім інший менталітет людей, інша природа. Приїжджаючи в наш край, вони бачать, яка тут природа і менталітет людей, і, думаю, вони матимуть бажання приїжджати сюди частіше, і нам то на користь”.

Також Борто розповів про те, хто перший виступив з ініціативою підписання Меморандуму про співпрацю трьох областей.

“Це почалося з особистих контактів. Наш голова Михайло Рівіс зустрівся з головою облради Полтавщини, познайомилися, подружилися і домовилися співпрацювати. Побачимо, який буде результат. Вважаю, що він буде лише позитивним”.

Джерело: http://voloshyna.org.ua/1989-memorandum-pro-spvpracyu-troh-oblastey-ce-mozhlivst-rozvitku-zakarpattya-zastupnik-golovi-oblradi.html

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору