29 квітня 2017

Мета Меморандуму про співпрацю – привабити інвестиції – Депутат облради

субота, 24 грудня 2016, 13:21

Меморандум про трьохсторонню співпрацю між областями підписано для того, щоб привабити на Закарпаття інвестора.

Про це у коментарі Voloshyna.org.ua розповів Мікловш Товт, депутат Закарпатської обласної ради, фракція «КМКС» Партія Угорців України.
“Будь-який меморандум створюється задля чогось. Тобто так само як ми сьогодні співпрацюємо з Євросоюзом, так само й з іншими областями Ураїни. Мета – привабити сюди інвестиції. Ми для того й делеговані сюди людьми, щоб завжди бути в пошуках чогось кращого, будь-якої співпраці, обміну досвідом”.

На думку депутата, зараз будь-яке джерело поповнення бюджету піде на користь краю.

“Ми сьогодні обговорюємо бюджет країни. Є джерело, яке поповнює цей бюджет. І будь-яке додатвкове поповнення цього бюджету піде на розвиток. І тоді ми зможмо більше коштів інвестувати в розвиток країни, області, в дороги, на пункти прикордонного переходу.
Дуже багато в нас є задач, і кожна гривня, яка додатково надійде в державі, думаю, її треба вітати. Всі види такої співпраці завжди лише на користь.
Я ще не зустрічав за всі роки, відколи є депутатом, щоб такі зустрічі були не корисними. Ми на такі справи коштів практично не витрачаємо, і завжди намагаємося, створюючи спільні проекти, щоб було фінансування з обидвох сторін”, – каже Товт.

Джерело: http://voloshyna.org.ua/1990-meta-memorandumu-pro-spvpracyu-privabiti-nvesticyi-deputat-oblradi.html

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору