25 вересня 2017

Михайло Рівіс привітав чеського колегу з обранням на посаду гетьмана Устецького краю

понеділок, 21 листопада 2016, 17:50

Сьогодні, 21 листопада відбулося установче засідання Представництва (Ради) Устецького краю Чеської Республіки, з яким наша область налагоджує співпрацю. У ході засідання офіційно представлено пана Олдржіха Бубенічка гетьманом чеського краю, якого, до речі, на цю поважну посаду обрано вже вдруге.

Голова облради Михайло Рівіс надіслав гетьману, який нещодавно відвідав з робочим візитом Закарпаття, вітальну адресу. В ній йдеться: «Вельмишановний пане Гетьмане! Від імені всього депутатського складу Закарпатської обласної ради  і від себе особисто сердечно вітаю Вас з повторним обранням на посаду  керівника  Устецького краю. Ми щиро раді, що і виборці, і новообране Представництво Краю належним чином оцінило Ваші особисті зусилля по забезпеченню сталого розвитку регіону та розвитку співробітництва з регіонами інших європейських держав.

Переконаний, що здійснені Вами кроки з налагодження співпраці із Закарпаттям будуть продовжені і наповняться конкретними справами на користь жителів обох країв.

Для територіальних громад Закарпаття співпраця з Устецьким краєм  важлива і цінна не тільки в соціально-економічному аспекті, а й в контексті використання європейського досвіду самоврядування, впровадження європейських принципів і стандартів життя, збереження та обміну культурними цінностями.

Сердечно бажаю Вам і Вашим колегам-депутатам міцного здоров’я, наснаги і нових успіхів у здійсненні намічених планів та завдань на період 2016-2020 років».

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору