25 вересня 2017

Михайло Рівіс привітав Йожефа Бугайла з днем народження

середа, 29 червня 2016, 15:18

Голова обласної ради Михайло Рівіс, сьогодні, 29 червня,  привітав з днем народження Генерального консула Угорщини в Ужгороді Йожефа Бугайла.

«Шановний пане Генеральний консуле! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження та запевнення у моїй глибокій повазі.

Ваша щоденна праця є взірцем високого професіоналізму і компетентності. Висловлюю вдячність за підтримуване Вами дієве українсько-угорське партнерство, вагомий внесок у зміцнення добросусідських відносин, які розвиваються і набирають обертів.

Сердечно зичу Вам міцного здоров’я, родинного щастя, оптимізму, подальших успіхів та професійних здобутків у відповідальних державних справах.  Хай Господнє благословення завжди буде з Вами, миру Вам, добра і благополуччя!

Нехай Ваш невичерпний потенціал та ентузіазм завжди знаходять достойне поле діяльності на благо Угорщини та Української Держави», – йдеться у привітанні.

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору