18 листопада 2017

Михайло Рівіс привітав Надзвичайного і поважного Посла України в Угорщині Любов Непоп з призначенням на посаду та з святом

п`ятниця, 1 липня 2016, 14:57

У вітальній адресі зазначається: «Високоповажна пані Посол! Прийміть щирі вітання із Днем Конституції України, Днем прийняття Основного Закону, неухильне дотримання якого є фундаментом успішної розбудови країни та добробуту кожного громадянина.

Також вітаю Вас, високоповажна пані Посол, із призначенням на високу посаду. Вірю, що за Вашої підтримки українсько-угорські відносини, зокрема транскор

донне співробітництво, розвиватимуться і набиратимуть нових обертів.

Сердечно бажаю міцного здоров’я, щастя, оптимізму та подальших успіхів у відповідальній державній діяльності, нових професійних здобутків на благо України. Хай Господнє благословення завжди буде з Вами, миру Вам, добра і благополуччя!»

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору