22 вересня 2017

Михайло Рівіс терміново скликає позачергову сесію облради

вівторок, 12 вересня 2017, 14:54

Депутати розглянуть та прийматимуть звернення до Президента України Петра Порошенка щодо прийняття Закону України «Про освіту».

У четвер, 14 вересня, в Ужгороді в сесійній залі облради відбудеться позачергова сесія обласної ради VІІ скликання.

«Відповідно до частин 7, 10 статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Закарпатської обласної ради VІІ скликання, враховуючи клопотання представників фракцій Регіональної організації політичної партії «Опозиційний блок» в Закарпатській області, Закарпатської обласної організації партії «Відродження», Закарпатської обласної територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», Закарпатської обласної організації «КМКС» Партія угорців України», скликати 14 вересня 2017 року об 11-й годині в м. Ужгороді в залі засідань обласної ради позачергову сесію обласної ради VІІ скликання з порядком денним – про Звернення Закарпатської обласної ради до Президента України Порошенка П. О. щодо прийняття Закону України «Про освіту», – йдеться в розпорядженні голови облради.

Прес-служба Закарпатської облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору