30 квітня 2017

Михайо Рівіс зустрівся з Владиславом Ортилем

четвер, 11 серпня 2016, 11:17

У рамках програми   міжнародного  форуму “Перспективи розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні”, голова обласної ради Михайло Рівіс також зустрівся та обговорив спільні напрацювання розвитку регіонів  з Іваном Мунтяном,  головою Чернівецької обласної ради  , Сергієм Басарабом  , заступником голови Івано-Франківської обласної ради, а також Владиславом Ортилем, Маршалоком Підкарпатського воєводства (Польща).

У ході двухсторонніх переговорів з паном Ортилем йшлося про поглиблення співпраці між Закарпаттям і Підкарпатським воєводством, проведення спільних заходів у соціально-економічній та культурній сферах, а також вироблення  спільних позицій  щодо відкриття  пункту пропуску на українсько-польському кордоні «Лубня-Волосате».

-Нарешті досягнуто домовленості про підготовку договору  з питань співпраці між Подкарпатським воєводством та Закарпаттям, що дасть змогу мати доступ до ще одного фінансового інструменту в рамках Східного партнерства Польща – Білорусь – Україна. Також досягнуто принципової згоди щодо  відкриття пункту пропуску на українсько-польському кордоні «Лубня-Волосате» на території Закарпатської області .
Вважаю хорошим результат цього  насиченого дня. Однак, до втілення домовленостей ще треба багато працювати. Окрема подяка нашому земляку – голові Львівської облради Олександру Ганущину за організацію заходу та сприяння у розв’язанні давньої проблеми для жителів нашого краю, – підсумував  Михайло Рівіс.

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору