25 вересня 2017

На Закарпаття прибуває делегація Пардубіцького краю Чеської Республіки

вівторок, 15 серпня 2017, 16:13

Упродовж 15-18 серпня чеські гості проведуть низку зустрічей  з керівництвом Закарпатської області та окремих самоврядних громад,  обговорять виконання Меморандуму про поглиблення співпраці між нашими краями, оглянуть реалізовані спільні проекти та перспективні  до співпраці,  а також  урочисто введуть  в експлуатацію  декілька проектів, серед яких – проект з капітального ремонту  ДНЗ №2 смт Великий Березний та  Порошківської ЗОШ І-ІІІ ст. , що на Перечинщині.

У складі делегації: Мартін Нетолицький, гетьман  краю, Гана Штєпанова, член ради (виконкому),  відповідальна за регіональний розвиток, європейські фонди та  інновації, депутат Представництва краю, Вацлав Сноупек, член палати Депутатів парламенту Чехії, член комісії з Ітегрованих охоронних систем Представництва краю, Ян Фолдина,  голова комісії з питань бюджету, Мірослав Юренка, голова контрольної комісії, Магда Кржіванова, голова комісії з питань культури і охорони памʼяток, Ян Ржегоунек, голова комісії  з питань охорони здоровʼя, Іван Єнік, заступник  голови комісії з Ітегрованих охоронних систем, Петр Ржезнічек, заступник голови комісії з питань спорту, відпочинку і туризму, Петр Шілар,член Сенату Парламенту Чеської Республіки, голова комісії зпитань навколишнього середовища, сільських територійта сільського господарства, Павел Еліаш, голова комісії з питань регіонального розвитку, європейських фондів і міжнародних відносин,  Мірослав Крейчі, почесний голова фінансової комісії, Іво Томан – голова  Ради університету Пардубіце і директор  комітету регіонального транспорту Чеські залізні дороги, Домінік Бартак, прес-секретар гетьмана та ін. – усього 18 осіб.

Також запланована передача пожежникам спорядження, придбаного в рамках фінансової допомоги Пардубицького краю під час змагання пожежників області.

Гості матимуть змогу ознайомитись з історико-культурними пам’ятками  нашого краю.

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору