17 грудня 2017

Національна премія Для мас-медійників, знавців економічної галузі, Журналістів та аналітиків, що висвітлюють Процес реформування економіки україни В засобах масової інформації «media etc. 2.0» economy/taxes/customs

понеділок, 4 грудня 2017, 11:00

21 листопада 2017 року стартувала Національна премія «MEDIA etc. 2.0» для фахових медійників. Дебютувавши у минулому році, премія стала найбільш помітною подією для журналістів економічного спрямування України.

На попередню премію було подано більше 100 конкурсних робіт. Долучилися до організації прес-служби обласних рад, міських рад, редакції загальноукраїнських видань, блогери. Партнерами цьогорічної премії стали: Український кризовий медіа-центр, Громадське телебачення, Інтерфакс-Україна, КПМГ в Україні, Фундація креативного бізнесу. Премія і надалі відкрита до партнерства. До Ради премії ввійшли найбільш знані незаангажовані журналісти, економісти, головні редактори видань. Премія викликала більше 150 згадувань у мас-медіа.

До участі у конкурсі запрошуються журналісти, які займаються професійною діяльністю у штаті чи поза штатом вітчизняних друкованих видань, телеканалів, радіостудій та інтернет-видань, а також незалежні журналісти, фрілансери, що сплачують податки в Україні. Конкурсом передбачені окремі відзнаки для найкращих студентських робіт. За результатами конкурсу лауреати та номінанти будуть нагороджені дипломами, а за кращі роботи буде присуджено премії у розмірі 5 тисяч гривень. Члени журі, експерти та партнери Премії також додатково відзначать студентські роботи стажуванням (кількість стажувань обмежена).

Для участі у конкурсі слід надіслати електронний лист-заявку на e-mail: konkurs@mediaetc.org. Детальніша інформація про Премію та умови подачі робіт на конкурс за посиланням: http://mediaetc.org/ або за телефоном 063 456 80 90 (Ольга Михайлова). Просимо звернути увагу, що останній день подачі конкурсних заявок — 20 грудня 2017 року.

Національна премія «MEDIA etc. 2.0» є громадською ініціативою, некомерційною та рівновіддаленою від усіх політичних сил. Зауважуємо, що переможці не сплачуватимуть податків з грошової винагороди. Це зобов’язання беруть на себе організатори. Засновниками премії виступили «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо».

Вельмишановний Михайле Михайловичу! Відзначаючи Вашу роботу в напрямку розбудови демократії і підтримки свободи слова на Закарпатті, просимо Вашого сприяння в поширенні інформації про Національну премію для журналістів економічного спрямування «MEDIA etc. 2.0» серед медійників Закарпатті (у тому числі, просимо сприяти розміщенню матеріалів на інформаційних ресурсах).

З повагою,

Голова оргкомітету, Голова журі конкурсу,
Голова Ради   Голова правління
ГО «Інститут податкових реформ»  ГО «Громадське радіо»