11 грудня 2017

Біографічні дані

четвер, 5 жовтня 2017

Народився 8 листопада 1982 року в м. Берегові.

У 2005 році закінчив Закарпатський державний університет за спеціальністю «міжнародні відносини», отримав кваліфікацію бакалавра з міжнародних відносин. У 2006 році у цьому ж університеті закінчив навчання за спеціальністю «країнознавство», здобув кваліфікацію магістра країнознавства, перекладача з іноземної мови. У  2014 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю  «державне управління» , здобув кваліфікацію магістра з державного управління.

Кандидат політичних наук.

Трудову діяльність розпочав  у 2006 році на підприємствах приватного сектору.

З 2007 року по 2010 рік працював на посадах помічника міського голови м.Берегова, начальника управління комунального майна м. Берегова Берегівської міської ради.

З 2010 по 2013 роки працював на посаді начальника відділу національностей та релігій Закарпатської обласної державної адміністрації.

З 2013 по 2016 працював на посадах директора, заступника директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації.

З січня 2016 року обіймає посаду керуючого справами виконавчого апарату Закарпатської обласної ради.

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору