22 липня 2018

Обласні обранці внесли зміни до Порядку і нормативів відрахування до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку господарськими організаціями

середа, 9 серпня 2017, 11:40

Депутати облради на третьому пленарному засіданні сьомої сесії ухвалили рішення «Про внесення змін до рішення обласної ради від 12.08.2011 №264 «Про затвердження Порядку і нормативів відрахування до загального фонду обласного бюджету частини чистого прибутку (доходу) господарськими організаціями».

У новій редакції рішення слово «господарськими організаціями» замінено словами «унітарними комунальними підприємствами».

У  Додатку до ухваленого рішення зазначається, що згідно з цим Порядком частина чистого прибутку (доходу), що відраховується комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до загального фонду обласного бюджету за відповідний період, визначається виходячи з обсягу чистого прибутку (доходу), розрахованого згідно з положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку, у розмірі 15 відсотків.

Частина чистого прибутку (доходу) сплачується комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до загального фонду обласного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності за відповідний період у строк, встановлений для сплати податку на прибуток підприємств.

Частина чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до загального фонду обласного бюджету, визначається комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями відповідно до форми розрахунку, встановленого Державною фіскальною службою, та зазначається у декларації з податку на прибуток підприємств.

Розрахунок частини чистого прибутку (доходу) разом з фінансовою звітністю, складеною відповідно до положень (стандартів) бухгалтерського обліку, подається комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями до Державної фіскальної служби у терміни, передбачені для подання декларації з податку на прибуток підприємств. Сплачується у терміни, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств, і зараховується на відповідні рахунки з обліку надходжень до загального фонду обласного бюджету, відкриті в органах Державної казначейської служби за кодом бюджетної класифікації 21010300 «Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до бюджету».

Інформацію про нарахування та сплату частини чистого прибутку (доходу), відповідно до цього Порядку і нормативів, комунальні унітарні підприємства та їх об’єднання подають управлінню з питань забезпечення повноважень щодо управління об’єктами спільної власності обласної ради на 40 день після закінчення звітного періоду.

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору