30 квітня 2017

Петро Грицик про СЕЗ «Закарпаття: «Ми повинні створити умови, які б дозволили прийти інвестору»

неділя, 18 грудня 2016, 18:29

Виступаючи «круглому столі» з обговорення проблематики спеціальної економічної зони «Закарпаття», заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик заявив про готовність прислухатися до думок громадськості, ввівши їх у обіг тих пропозицій і висновків, на якими працює робоча група з внесення змін до законодавства про зону.

— Сьогодні озвучено, що, беручи до уваги сприятливі умови Закарпаття, його місцерозташування, наші кордони, ми маємо створити, точніше відновити умови, які б надали поштовх бізнесу. Звичайно, має бути приплив інвестицій, на які ми сподіваємося, через вільні економічні зони, — сказав Петро Грицик.
— Обласна рада нещодавно звернулася до вищих керівників держави з проханням не створити якийсь новий закон (бо були такі проекти), а насправді відтворити дію того закону, який існував. Хороший закон, він діяв, і бізнес у середовищі цього закону існував і працював. І тільки він ставав на ноги, як закон призупинили.

За словами Грицики, призупинення закону приймалося без врахування оцінки реального стану справ, думок закарпатців.

— У Закарпатській обласній раді створено робочу групу, членами якої є і народні депутати — Горват, Ланьо і решта закарпатських депутатів, які дали згоду і працюють. Одне засідання з цієї теми вже відбулося. Розписали, хто чим і як повинен займатися, — зауважив заступник голови обласної ради. — Завдання сьогоднішньої нашої зустрічі — ті напрацювання, пропозиції, які є у науковців, разом із бізнесом узагальнити. Ваші пропозиції будуть розглянуті на рівні обласної ради.

— Що ми хочемо? Щоб на окремій території створити пільгові умови, які б у наш нелегкий час як у політичному плані, так і в економічному відношенні, так і загальномасштабному, тому що маємо на Сході війну, дозволили прийти інвестору. А щоб він прийшов, ми повинні таке йому запропонувати, щоб усі наші політичні та інші проблеми відійшли на другий план, а на перший вийшли його інтереси. Наші ж інтереси полягатимуть у тому, що будуть створені робочі місця, буде зарплата в людей. Якщо буде це, то буде і сплата податків, — додав Петро Грицик.

Джерело: http://voloshyna.org.ua/1868-petro-gricik-pro-sez-zakarpattya-mi-povinn-stvoriti-umovi-yak-b-dozvolili-priyti-nvestoru.html

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору