17 листопада 2018

Президія визначилась з порядком денним пленарного засідання передноворічної сесії облради

понеділок, 29 грудня 2014, 18:06

Сьогодні, 29 грудня 2014 р., відбулося засідання президії обласної ради, яке за регламентом провів її голова Володимир Чубірко.

У її роботі взяли участь члени президії, а також голова ОДА Василь Губаль, керівники відповідних управлінь  облдержадміністрації.

Члени президії найперше розглянули проекти порядку денного та регламенту роботи четвертого пленарного засідання 19 сесії обласної ради VІ скликання, оголошених раніше.

Прийнявши проект порядку денного пленарного засідання за основу,  члени президії внесли на засідання додатково проекти рішень стосовно важливих для населення краю питань, ініційованих комісіями облради .

Відтак, члени президії зосередили свою увагу на детальному розгляді  всіх зауважень і пропозицій, висловлених депутатами під час обговорення у постійних комісіях,  до окремих проектів рішень.

Оскільки Верховна Рада України прийняла Державний бюджет на 2015 рік, то, звісно, члени президії обговорили питання про обласний бюджет на наступний рік. Як підкреслив директор департаменту фінансів ОДА Петро Лазар, потрібно опрацювати нову редакцію головного фінансового документу області. Узгоджений  варіант цього проекту  буде обговорено завтра, 30 грудня  на спільному засіданні постійних комісій.

Йшлося і про Програму економічного і соціального розвитку Закарпатської області на 2015 рік та основні напрями розвитку на 2016 – 2017 роки, про земельні питання, використання надр, тощо.

Конструктивні й зважені думки в процесі обговорення висловили учасники засідання, поділились зауваженнями, обговорили та проаналізували кожну ініціативу.

Підбиваючи підсумки дискусії, голова обласної ради В.Чубірко, зокрема, відмітив діловий підхід депутатів до розгляду поданих матеріалів і вніс пропозицію рекомендувати доопрацьовані проекти рішень до розгляду на пленарному засіданні  сесії обласної ради, яка запланована на завтра, 30 грудня ц.р.  Пропозиція підтримана учасниками засідання.

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору