17 грудня 2017

Профільна комісія облради з питань АПК та розвитку села розглянула стан виділення земельних ділянок учасникам АТО

п`ятниця, 17 березня 2017, 10:20

У Закарпаській облраді відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, розвитку села, адміністративно-територіального та земельного устрою, яке провів її голова Петро Голубка.

Порядок денний склав  розгляд питань, які вносяться на друге пленарне засідання шостої сесії облради та листів і звернень, що надійшли на адресу профільної комісії.

Найперше, депутати зосередили увагу на розгляді проектів рішень профільного спрямування. Зокрема, «Про роботу Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області упродовж 2015 – 2016 років та про стан виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції у розрізі адміністративно-територіальних одиниць області»,  «Про виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин у Закарпатській області на 2016 рік» тощо.

З цих питань інформувала начальник Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Світлана Мельничук, яка дала чіткі відповіді на всі запитання.

У ході роботи комісії, депутати внесли пропозицію звернутися до вищого керівництва держави з проханням  уберегти від  продажу сільгоспземлі, які є одним з головних благодатних скарбів  України, що  займають 8,7 % світових площ чорнозему.

Відтак,  народні обранці  висловили  свої думки щодо проектів  рішень у сфері  охорони здоров’я, культури, освіти, екології і внесли  ряд конкретних  пропозицій.

Далі обговорили зміни до діючих регіональних програм і розглянули низку проектів з питань майна та раціонального  використання  надр.

Прес-служба Закарпатської облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору