27 квітня 2018

Сенатори Чехії знайомляться з Закарпаттям

середа, 8 серпня 2012, 16:57

Горизонти співпраці Закарпаття з Чеською Республікою з кожним роком розширяються. Нинішнього року обласна рада підписала Меморандум про співпрацю з Асоціацією друзів Закарпатської області у Сенаті Чеської Республіки, яким визначено основні напрямки такої співпраці.

У рамках реалізації Меморандуму на Закарпатті для ознайомлення з нашим краєм та обговорення конкретних пропозицій співпраці побувала група сенаторів та  працівників Сенату на чолі з головою статутно-правового комітету Сенату Мірославом Антлом. В її складі також заступник голови комітету з питань охорони здоров’я та соціальної політики Сенату Радек Сушіл.

Протягом шести днів члени делегації відвідали міста Ужгород та Мукачево, побували на  Міжгірщині, зокрема в Колочаві та Синевирі,   відпочили в горах.

Учора  високоповажні чеські гості  знайомилися з Мукачевом.  В ході  відвідин вони побували в Мукачівському  історичному  музеї «Замок Паланок» та зустрілися з міським головою Золтаном Ленд’єлом.

Як попередньо прогнозує міський голова, практика діалогу із Чехією принесе гарні плоди, а найперше очікує  у комунальному господарстві.

Прес-служба обласної ради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору