27 травня 2018

Сесія обласної ради: підсумки та висновки

п`ятниця, 9 грудня 2016, 10:29

В Ужгороді відбулась сесія Закарпатської обласної ради, в ході якої депутати прийняли ряд важливих для краю рішень.

На порядок денний було винесено 19 питань, проте більшість з них депутати об’єднали і голосували пакетно.  Серед важливих варто відзначити надання дозволу на користування  надрами санаторному комплексу «Деренівська купіль», внесення змін до поточних програм за звернення до Верховної ради України.

Так, депутати проголосували за новий порядок надання одноразової матеріальної допомоги важкохворим громадянам на лікування, протезування, придбання імплантатів, проведення оперативних втручань, у тому числі за межами України.

Що стосується сфери туризму, то тут теж є зміни. За новою програмою передбачено зменшення суми на участь у виставкових заходах та збільшення суми на витрати з друку поліграфії, що дозволить збільшити кількість друкованої продукції з туристичним потенціалом області та поширенням цієї продукції через туристично-інформаційні центри.

Більше коштів передбачено і на популяризацію регіону через створення інформаційних порталів та розвиток існуючих, розробку електронних додатків для смартфонів та інших гаджетів. Збільшиться фінансування випуску друкованої продукції про Закарпаття, каталогів, карт та листівок.

Найрезонанснішим питанням, яке вже протягом тижня набирає обертів, було звернення депутатів облради до Верховної ради України з проханням продовжити мораторій на вивіз лісу-кругляка закордон. Більшість депутатів впевнені, що таке рішення зможе підтримати економіку не лише Закарпаття, а й України загалом. Збільшення обсягів переробки деревини в Україні сприятиме створенню нових робочих місць та покращенню економічної ситуації.

Опісля засідання на присутніх депутатів чекав святковий концерт з нагоди Дня місцевого самоврядування.

 

Джерело: http://goloskarpat.info/power/58481b492745c/?utm_content=031

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору