10 грудня 2018

Шановні воїни-гвардійці! Дорогі захисники Вітчизни!

четвер, 6 грудня 2018, 08:00
Від імені депутатів Закарпатської обласної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас із Днем  Збройних Сил України!
Зараз українська армія – потужна військова структура, єдина в Європі і одна з небагатьох у світі, яка веде сухопутну війну, гідно і професійно захищаючи територіальну цілісність України та свій народ.
Наші воїни, в рядах яких чимало чарівних та водночас дуже мужніх, витривалих жінок, сміливо виконують бойові завдання. Про них писатимуть історики, ними пишатимуться наступні покоління.
У рядах тих, ким гордимося ми, закарпатці, – відважні солдати, офіцери та генерали елітної 128-ої окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади, яка пройшла легендарний бойовий шлях, уславлюючи його подвигами, військовою доблестю і мужністю в обороні Луганського аеропорту, Дебальцівського плацдарму, Станиці Луганської, Маріуполя, де загинули десятки бійців нашої бригади.
Тож, від усього серця бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів, звитяг та перемог задля кращого майбутнього України! Особистого щастя Вам і Вашим сім’ям, миру і спокою на рідній землі.
Нехай Господь оберігає Вас та Ваші родини!
З повагою та шаною,
голова Закарпатської обласної ради                     Михайло Рівіс