- Закарпатська обласна рада - http://zakarpat-rada.gov.ua -

Субвенцію на зарплати освітянам та медикам область отримуватиме щодекади

Уряд вніс зміни до порядку перерахування міжбюджетних трансферів з державного бюджету місцевим бюджетам (базова дотація, субвенції, стабілізаційна та додаткові дотації). Згідно цих змін субвенції з державного бюджету, в тому числі на заробітну плату працівникам освіти та медичної галузі перераховуються казначейством обласним, міським, районним та іншим бюджетам місцевого самоврядування щодекади рівними частинами в останній день декади відповідно до розпису державного бюджету.

Саме через неврегульовані питання з отриманням субвенції в січні й виникали затримки з виплатою заробітної плати освітянам та медикам в тому числі й на Закарпатті. У понеділок, у Верховній Раді в ході засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування, де обговорювали шляхи законодавчого і фінансового забезпечення децентралізації влади голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко пропонував законодавчо розв’язати низку методологічних питань, пов’язаних з передачею коштів у вигляді субвенцій. Керівник ради пропонував надсилати в регіони субвенцію щодекади і зняти цю проблему з порядку денного.

Вже з лютого, згідно змін до урядової постанови регіони мають вчасно отримувати субвенцію на зарплати працівникам бюджетної сфери.

Прес-служба облради