28 березня 2017

У Закарпаття з’явилася можливість відтворення горизонтальних зв’язків

понеділок, 30 січня 2017, 16:08

Михайло Рівіс, голова Закарпатської обласної ради вважає, що із прийняттям Меморандума про міжрегіональну співпрацю між Полтавською обласною радою, Закарпатською обласною радою та Івано-Франківською обласною радою у Закарпаття з’явилася можливість відновлення зв’язків із іншими областями.

Про це він розповів у коментарі Voloshyna.org.ua.

“З’явилася ідея участі Закарпаття в Асоціації Єврорегіону і відтворення горизонтальних зв’язків. Вона дає обмін досвідом, можливості дивитися, як вирішуються ті чи інші питання, обмін культурними заходами, і найбільше — це об’єднання України”, – вважає Рівіс.

Голова Закарпатської обласної ради розповів, що Закарпаття відкрите для того, щоб залучати до співробітництва різні регіони України.

“Ми відкриті для того, щоб до Меморандуму під’єднувалися інші. Ми це обговорювали з головою Львівської обласної ради, долучення їх до даного питання. Івано-Франківськ є, Буковина готова доєднуватися. Я думаю, що воно буде розширюватися, це об’єднання”.

Джерело:  http://voloshyna.org.ua/1985-u-zakarpattya-zyavilasya-mozhlivst-vdtvorennya-gorizontalnih-zvyazkv.html

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору