24 листопада 2017

У зв’язку з ліквідацією Управління Національного банку України в Закарпатській області з 1 грудня припиняється приймання поштової кореспонденції

п`ятниця, 10 листопада 2017, 11:26

На адресу Закарпатської облради надійшов лист від Національного банку України, в якому повідомляється, що у зв’язку з ліквідацією Управління Національного банку України в Закарпатській області (поштова адреса: пл. Пушкіна, 1, м.Ужгород) реформування регіональної мережі Національного банку України, з 1 грудня 2017 року припиняється приймання поштової кореспонденції, надісланої до Національного банку за вищезазначеною адресою.

Листування з питань, що належать до компетенції Національного банку України, здійснюватиметься за поштовими адресами: вул. Інститутська, 9, м.Київ, 01601 та вул. Коперника, 4, м.Львів, 79005 ( щодо отримання довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи та майно, що належать резиденту України і перебувають за її межами).

Тож, Нацбанк через місцеві засоби масової інформації просить інформувати населення  Закарпатської області про припинення поштового обслуговування.

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору