19 листопада 2017

В Білківській та Імстичівській ЗОШ готуються до нового навчального року та опалювального сезону

п`ятниця, 7 серпня 2015, 16:15

Нещодавно тимчасова комісія районної ради з виїзною нарадою відвідала загальноосвітні школи села Білки та Імстичева.

В склад комісії увійшли заступник голови райради Петро Добромільський, голова постійної комісії з питань розвитку будівництва, архітектури та благоустрою Іван Завидняк, голова постійної комісії з питань управління майном та приватизації Валерій Василець та начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад сіл, міста району виконавчого апарату Віта Чорноличак. Разом з членами комісії на перевірці були присутні директори шкіл – Іван Добра (Імстичівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Оксана Береш (Білківська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Метою даної виїзної наради була перевірка ходу ремонтних робіт по підготовці до нового начального року та опалювального сезону.

У обох школах наразі проходить завершальний етап заміни старих вікон на пластикові. Кошти для цього було виділено по Програмі енергоефективності та енергозбереження Іршавського району.

«У Імстичівську та Білківську ЗОШ комісія райради приїхала, щоб подивитись стан виконання ремонтних робіт по заміні вікон для ефективного енергозбереження в новому навчальному році. Адже з теперішньою економічною ситуацією та ціновою політикою уряду щодо тарифів на енергоносії ми повинні зробити все в районі для того, щоб нашим діткам під час навчання було комфортно і без шкоди здоров’ю знаходитись у освітніх закладах.

Також нас приємно здивувало, що в школах повним ходом йдуть і інші роботи. Педагогічний колектив, батьки та будівельник спільно роблять косметичні ремонти в класах, приводять до ладу будівлі шкіл та прилеглу територію.

Щодо оцінки ходу ремонтних робіт, то можу сказати, що такими темпами, Імстичівська та Білківська ЗОШ до 1 вересня 2015 року будуть готові приймати своїх учнів у школах з новими вікнами та відремонтованими класами» – розповідає Петро Добромільський.

Іршавська районна рада

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору