17 серпня 2017

В обласній раді відбувся прийом громадян

вівторок, 13 червня 2017, 11:49

Сьогодні, 13 червня заступник голови облради Петро Грицик провів прийом громадян з особистих питань. Звернулося 25 осіб. Цього разу до посадовця  приїхали  жителі Іршавського, Мукачівського, Перечинського, Ужгородського   районів та обласного центру.

Мирослава К. , жителька с.Пастилки Перечинського району, на утриманні в якої маленька донька, просила фінансову підтримку на  придбання штучного культового  суглоба для матері. Її односельчанка Мар’яна К. також звернулася з проханням надати  матеріальну допомогу на оздоровлення матері.

Михайло Г. із с. Сімер , що також на Перечинщині,  переніс три роки тому інсульт. Ліки,- наголосив заявник, – дороговартісні, а пенсія -невисока. Інший житель цього ж села  Василь З. розповів, що має серйозне захворювання- атеросклероз судин нижніх кінцівок. Два роки тому ампутували праву ногу, що прикуло  до інвалідного крісла. Та оскільки хвороба прогресує, необхідно оперувати  і ліву ногу.

Богдана С. із с. Руські Комарівці  Ужгородського району клопотала за свого брата, якому зробили дві операції з пересадки кісткового мозку. Через ускладнення дитина перебуває в реанімації лікарні «Охматдит», що в Києві.

Інвалід І групи Ганна Б. із с. Заріччя Іршавського району також потребує оздоровлення, а коштів нема.

Ілля Л. , житель села Грабово Мукачівського району прийшов із виписками про лікування в онкологічному центрі, оперативне втручання  та чеками про оплачені кошти за діагностику, ліки і т.д.

Та чи не найбільше звернень було з обласного центру. Так, Зоя С. просила матеріальну допомогу на оздоровлення свого чоловіка, який страждає на важку недугу – рак легенів. Інвалід І групи Михайло М. переніс операцію з ампутації правої нижньої кінцівки  і гостро  потребує оздоровлення, а коштів нема де взяти. Пенсіонерка Надія С. має хворе серце. Пенсії не вистачає навіть на лікування, а не те, що на операцію, – мовила жінка. У Данієли К. своя тривога: син –інвалід,  переніс дві операції  після травми лівого ока.  Лікарі рекомендують лікування та  ще одну операцію, а  коштів сім’я уже не має. Мирослава Ш. також клопотала за хворого сина.

Усіх заявників Петро Грицик вислухав уважно, багатьом допоміг невідкладно, з окремих звернень направив листи у відповідні інстанції для розгляду та вирішення.

Прес-служба Закарпатська облрада

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору