19 листопада 2017

Вперше вручено відзнаки «За розвиток Закарпаття»

четвер, 28 травня 2015, 12:55

Голова обласної ради Володимир Чубірко та голова ОДА Василь Губаль підписали спільне розпорядження про нагородження спільною відзнакою обласної ради та обласної державної адміністрації – нагрудним знаком «За розвиток Закарпаття». Ця відзнака вручається вперше. Її вручали сьогодні на сесії обласної ради.

Так, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток області, сумлінну працю, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті краю відзначено:

БАЛОГ Клару Федорівну – народну артистку Української РСР

МЕЛЕША Василя Васильовича – керівника фермерського господарства «Коник»

МИКИТУ Володимира Васильовича – народного художника України, члена-кореспондента Академії мистецтв України

МІЛОВАНА Шандора Йожефовича – депутата обласної ради чотирьох скликань

ПОЛІЩУКА Миколу Єфремовича – народного депутата України ІV скликання, колишнього міністра охорони здоров’я України, доктора медичних наук, професора, члена-кореспондента Академії медичних наук України, випускника медичного факультету УжДУ

РЯБИЧА Василя Андрійовича – директора спільного українсько-австрійського підприємства з іноземними інвестиціями «Фішер-Мукачево»

ШПЕНИКА Отто Бартоломійовича – доктора фізико-математичних наук, професора, члена-кореспондента НАН України, академіка НАН України, директора Інституту електронної фізики

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору