11 грудня 2017

Виноградівські учні отримали новий спортмайданчик завдяки реалізації обласної програми

п`ятниця, 19 травня 2017, 16:38

Школярі відразу ж зіграли матч та продемонстрували майстер-клас на сучасному спортивному полі.

У Виногадівській міській школі № 2 учора, 18 травня, відбулося урочисте відкриття  спортивного майданчика зі штучним покриттям. Розділити радість свята до школярів приїхали представники обласної та районної влад, депутати різних рівнів, керівництво від спорту та меценати.

Звертаючись до присутніх, заступник голови облради Петро Грицик  передав щирі вітання від імені голови облради Михайла Рівіса та депутатського корпусу та наголосив, що в рамках обласної Програми «Спортивний майданчик» багато школярів нашого краю щороку отримують нові спортивні площадки. Традиційно вони добротні, комфортні і надійні.

-  Це інвестиції дорослих у здоров’я нашого підростаючого покоління, якому належить розбудовувати країну та рідний край, – наголосив Петро Васильович, додавши, що  обласна рада затвердила Регіональну програму «Спортивний майданчик» на 2016-2020 роки. Це  третя середньострокова регіональна програма, що має на меті сталий розвиток спортивної інфраструктури Закарпаття, доступної для широких верств населення. Загальна вартість програми становить 65 000,0 тис. гривень.

Торік  у рамках цієї програми  відкрито 7 спортивних майданчиків. Цього річ заплановано – 10.

470 тис. грн цільової субвенції з обласного бюджету на Виноградівський район  і скеровано на спортмайданчик ЗОШ №2.

-  Переконаний, що відтепер, школярі  вільний час віддаватимуть заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я, а цей прекрасний майданчик виховає не одне покоління спортсменів,  – наголосив  голова районної ради Віталій Любка.

Далі посадовці перерізали символічну червону стрічку  та запросили  юних футболістів зіграти  матч.

Прес-служба Закарпатської облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору