23 вересня 2017

Задля покращення екологічного стану нашого краю

п`ятниця, 14 липня 2017, 14:44

На розгляд депутатів облради вноситься проект рішення „Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області на 2016 – 2018 роки”.

Зміни стосуються вартості фінансування заходів Програми за розділами та частини прогнозних обсягів і джерел її фінансування, які, за твердженням розробників цього документу, а це - департамент  екології та природних ресурсів  Закарпатської облдержадміністрації, потрібні для  реалізації положень Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області до 2020 року.

Мета Програми – забезпечення реалізації екологічної політики, спрямованої на стабілізацію та поліпшення стану навколишнього природного середовища на території області, що, свою чергу, призведе до зменшення негативного впливу на навколишнє середовище і буде реалізоване через впровадження заходів із берегоукріплення річок області, механізованої переробки твердих побутових відходів, будівництво господарсько-побутової каналізації, реконструкцію каналізаційних очисних споруд, проведення науково-технічних конференцій і семінарів, організацію виставок та інших заходів щодо пропаганди охорони навколишнього природного середовища, видання поліграфічної продукції з екологічної тематики, оснащення пунктів спостережень за забрудненням атмосферного повітря в місті Ужгороді системами та приладами для контролю концентрацій забруднюючих речовин в атмосферному повітрі в рамках забезпечення Державної програми моніторингу довкілля.

Фінансування заходів здійснюватиметься за рахунок коштів та в межах видатків обласного бюджету на відповідний рік.

Так, у новій редакції загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, складе   764203.8 тис. грн.; коштів обласного бюджету -69089.8 тис. грн.; коштів районних, міських (міст обласного значення) бюджетів – 83684.7 тис.грн.

Прийняття цього рішення сприятиме покращенню екологічного стану області, підвищенню рівня охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпеченню екологічної безпеки.

Прес-служба облради

На головну  Мапа   e-mail: admin@zakarpat-rada.gov.ua Вгору