1 червня – Всесвітній день захисту дітей

Дорогі маленькі та юні закарпатці, шановні батьки!

Сьогодні відзначаємо чудове свято, яке у багатьох із нас асоціюється із початком  безтурботних літніх канікул.

Найперше дякую всім, хто оберігає, навчає, дбає про хлопчиків і дівчаток нашого краю, особливо про тих, які з різних причин залишилися без батьківського піклування. Адже вони потребують найбільшої підтримки  і уваги дорослих.

Наше завдання – зробити все для того, аби підростаюче покоління розвивалося у мирі й гармонії, і, здобуваючи знання, навички та вміння, мало снагу свідомо творити громадянське суспільство. Бо саме йому будувати майбутнє краю, країни, родини, зберігаючи рідну мову, культуру, традиції.

Тож дай, Боже, кожній дитині міцне здоров’я, радість, успіхів у навчанні, люблячих друзів, світлу долю, справжнє щастя та мирне небо над головою!

Нехай ніколи не зникає життєрадісна усмішка із вашого обличчя, дорогі діточки!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс