14 грудня 2019

1 грудня – День працівників прокуратури України

неділя, 1 грудня 2019, 08:00

Шановні працівники прокуратури краю!

Прийміть від імені обласної ради, депутатського корпусу щирі вітання з нагоди професійного свята ‒ Дня працівників прокуратури України і побажання доброго здоров’я, успіхів у роботі, оптимізму та всіляких людських гараздів.

На вас покладена висока і водночас відповідальна місія ‒ зміцнення правової демократичної держави, формування основ громадянського  суспільства, неухильне утвердження верховенства Закону. І ви наполегливо робите все можливе, аби в тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами, владними структурами забезпечити додержання законності в усіх сферах життя нашого краю та країни в цілому.

Нехай з вами завжди буде Боже благословення на справедливе прийняття рішень, сумлінне виконання обов’язку задля миру на рідній землі, на благо жителів краю!

Зі святом вас!

Голова Закарпатської обласної ради