31 Октябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

1 млн грн з обласного бюджету витратять на полігони з утилізації сміття та 241 млн грн – на утримання доріг краю

Вторник, 19 Декабрь 2017, 15:13

На розгляд обласних обранців підготовлено проект рішення «Про обласний бюджет на 2018 «год», який схвалюватиметься депутатським корпусом під час другого пленарного засідання 9-ої сесії, що відбудеться цього четверга, 21 грудня п.р.

У пояснювальній записці, автором якої є департамент фінансів ОДА, вказані прогнози показників обласного бюджету за основними видами доходів та видатків на 2018 год; основні показники економічного і соціального розвитку області; обсяги ресурсу загального та спеціального фондів; обсяг надходжень до загального фонду; видатки обласного бюджету тощо. Також мова йде про видатки на утримання автодоріг, розвитку дорожньої інфраструктури, створення екологічно безпечних полігонів з утилізації ТПВ та відшкодування частин відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням на заходи з енергозбереження.

Так, департаменту інфраструктури, розвитку і утримання мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та житлово-комунального господарства Закарпатської ОДА передбачено 245 718,8 Тыс грн.. (на общий фонд 5 250,0 Тыс грн.. та по спеціальному 240 468,8 тыс.), из которых:

1 000,0 на виконання Програми поводження з твердими побутовими відходами у Закарпатській області на 2016-2020 роки для створення екологічно безпечних полігонів з утилізації ТПВ, облаштування полігонів та сміттєзвалищ відповідно до норм законодавства, впровадження нових технологій по роздільному збору, вторинній переробці, захороненні залишків на екологічно безпечних полігонах;

1 000,0 тис.грн на виконання Програми енергоефективності та енергозбереження Закарпатської області на 2016-2020 роки для відшкодування частин відсоткової ставки за кредитами, отриманими населенням на заходи з енергозбереження;

2 000,0 Тыс грн.. на виконання Програми підвищення ефективності функціонування ЗОКП „Міжнародний аеропорт „Ужгород” на 2017-2020 годы;

241 718,8 Тыс грн.. на бюджетну програму „Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктуриˮ, включая:

— 1 250 Тыс грн.. по загальному фонду для утримання та розвитку автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевих бюджетів;

— 240 468,0 тыс.грн. ГРН.. по спеціальному фонду для втримання та розвитку автомобільних доріг загального користування та дорожньої інфраструктури за рахунок субвенції з державного бюджету.

Прес-служба Закарпатської облради

Дома  Карта   электронной почты: admin@zak-rada.gov.ua Вверх