05 грудня 2019

10 серпня ‒ День фізкультурника

субота, 10 серпня 2019, 09:00

Шановні спортсмени, тренери краю!

Дозвольте мені від імені депутатського корпусу облради та від себе особисто привітати вас із професійним святом, яке ще називають святом здорового способу життя, краси й молодості!
Закарпаття одвіку славиться талановитими спортсменами, які з року в рік здобувають перемогу як у командних, так і в індивідуальних видах спорту, виступають призерами всеукраїнських і міжнародних змагань, привозять нагороди світових турнірів. Це ‒результати великих зусиль спортсменів, наполегливої праці вчителів і тренерів, за що їм усім велика подяка.

Тож бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духа, творчої наснаги, невичерпної енергії та переконливих спортивних перемог в ім’я доброї слави нашої Срібної Землі та всієї України!
Ми пишаємося вами і нехай щастить вам і вашим рідним!

Голова Закарпатської облради
Михайло Рівіс