11 жовтня – День художника

Шановні художники краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Твори корифеїв закарпатської школи живопису визнані провідними мистецтвознавцями світу як вишукані і благородні,  пластика скульптурних робіт – майстерною, графіка-віртуозною, а декоративно-прикладне мистецтво-естетичним. Всесвітньо відомі полотна закарпатських митців, присвячені здебільшого природі рідного краю та його  жителям, тонко передають його унікальність, філософію та колорит, є національним інтелектуальним і культурним надбанням всього народу.

Тож бажаю вам, шановні майстри пензля і різця, творчого натхнення, щоб мали снагу гідно продовжувати справу славетних закарпатських митців, розвивати та примножувати її своїми працями.

Нехай у ваших родинах панує мир, благодать і злагода, щоб кожен новий день благословив вас на нові задуми, плани та творення.

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс