28 Октябрь 2020

• Поздравления

Уважаемые неповторимый!

Добро пожаловать на официальный сайт регионального Совета. Мы приглашаем вас ознакомиться с информацией о Закарпатье и последние новости из жизни.
    «Читать дальше»
  • Объявления

• Фото Галерея

• Баннеры

11 Октябрь — День художника

Воскресенье, 11 Октябрь 2020, 08:00

Шановні художники краю!

Щиро вітаю вас із професійним святом. Твори корифеїв закарпатської школи живопису визнані провідними мистецтвознавцями світу як вишукані і благородні,  пластика скульптурних робіт – майстерною, графіка-віртуозною, а декоративно-прикладне мистецтво-естетичним. Всесвітньо відомі полотна закарпатських митців, присвячені здебільшого природі рідного краю та його жителям, тонко передають його унікальність, філософію та колорит, є національним інтелектуальним і культурним надбанням всього народу.

Тож бажаю вам, шановні майстри пензля і різця, творческое вдохновение, щоб мали снагу гідно продовжувати справу славетних закарпатських митців, розвивати та примножувати її своїми працями.

Нехай у ваших родинах панує мир, благодать і злагода, щоб кожен новий день благословив вас на нові задуми, плани та творення.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс