23 травня 2019

12 травня ‒ Міжнародний день медичної сестри

неділя, 12 травня 2019, 09:00

Дорогі медичні сестри краю!

Майже в кожному медичному закладі області нас першими зустрічаєте саме ви – медичні сестрички. На прийомах, на постах, в операційних, у лабораторіях, у палатах біля хворого ви виконуєте не тільки приписи лікарів, а й працюєте зі складним медичним обладнанням, виконуєте життєво важливі процедури, проявляєте до кожного турботу, розраджуєте, вислуховуєте, підтримуєте і добрим словом, і ділом.

Тож сьогодні дозвольте привітати вас із професійним святом, висловити безмежну вдячність за самовіддану працю і тепло сердець, побажати вам і вашим рідним міцного здоров’я, щастя, добробуту, натхнення та всіляких щедрот життя.Нехай зроблене вами з душею повертається до вас сторицею, щоб новий день радував успіхами, неповторністю, красою, а Мати Божа була помічницею у нелегкій праці та на всіх дорогах життя!

Зі святом вас!

Голова Закарпатської обласної ради