12 травня – Всесвітній День медичної сестри

Дорогі медсестри краю!

Від імені депутатів обласної ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом.

Як відомо, цей рік оголошено Роком медсестринства в Україні. І ви того заслужили. Адже найбільша частка медичного персоналу належить саме медсестрам. У світлі реформ мають змінитися і роль медсестри, і її умови праці, зарплата тощо. І вони однозначно зміняться. Незмінною буде лише ваша висока відповідальність і самовідданість обраній професії, де ви виконуєте взаємодію між лікарем і пацієнтом та несете тягарі щодо всебічної підтримки останніх.

Нині ви пліч-о-пліч із лікарями на передовій боротьби з пандемією коронавірусу, бездоганно виконуючи низку складних завдань, продиктованих сьогоденням.

Тож із словами щирої подяки за чесну, самовіддану працю  бажаємо вам  міцного здоров’я, родинного благополуччя, наснаги та особистого щастя.

Нехай ваша нелегка та відповідальна праця приносить радість та достаток у сім’ю. Миру вам, любові та всіляких гараздів!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс