29 вересня 2020

12 вересня – День фізкультури та спорту

Субота, 12 вересня 2020, 08:00

Шановні спортсмени краю,
тренери, фахівці у галузі фізичної культури і спорту!

Від імені депутатів обласної ради, від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом.

Закарпаття завжди славилось обдарованими спортсменами, які, беручи участь у змаганнях світового та вітчизняного рівнів, поверталися додому із відзнаками, нагородами, титулами.  Багато наших краян працюють у провідних спортивних клубах України та далеко за її межами.

Депутатський корпус обласної ради постійно підтримує розвиток фізкультури і спорту, дбає про зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів області. Усе для того, щоб талановита юнь гармонійно розвивалася, а молодь –міцніла і тілом, і духом, переможно крокуючи по життю.

Тож бажаємо вам натхнення, наполегливості, спортивного завзяття і  нових рекордів в ім’я доброї слави рідного краю та всієї України!

Міцного вам здоров’я, великого щастя та здійснення всіх мрій!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс