28 Сентябрь 2020

12 вересня – День фізкультури та спорту

Суббота, 12 Сентябрь 2020, 08:00

Шановні спортсмени краю,
Тренеры, фахівці у галузі фізичної культури і спорту!

От имени членов регионального Совета, від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом.

Закарпаття завжди славилось обдарованими спортсменами, что, беручи участь у змаганнях світового та вітчизняного рівнів, поверталися додому із відзнаками, нагородами, титулами.  Багато наших краян працюють у провідних спортивних клубах України та далеко за її межами.

Депутатський корпус обласної ради постійно підтримує розвиток фізкультури і спорту, дбає про зміцнення матеріально-технічної бази спортивних закладів області. Усе для того, щоб талановита юнь гармонійно розвивалася, а молодь –міцніла і тілом, і духом, переможно крокуючи по життю.

Тож бажаємо вам натхнення, сохранение, спортивного завзяття і нових рекордів в ім’я доброї слави рідного краю та всієї України!

Крепкого здоровья вам, великого щастя та здійснення всіх мрій!

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ
Михайло Рівіс