09 травня 2021

13  березня – День землевпорядника

Субота, 13 березня 2021, 08:00

Шановні землевпорядники краю!

Земля для жителів України та гірського Закарпаття зокрема є дорогоцінним скарбом, джерелом благополуччя і достатку, її еталон зберігається у Міжнародній палаті мір і ваги. А це означає, що українська земля – унікальна.

Ваше завдання – забезпечити прозорість у сфері земельних відносин, дбати про охорону земель і зі знанням справи впроваджувати ринкові принципи землекористування. Адже наскільки по господарськи  якісно зберігається та ефективно використовується наша українська земля – найкраща у світі, у якому стані ми залишимо її для прийдешніх поколінь – це залежить від сумління, фаховості, відповідальності працівників землевпорядної служби та чіткого дотримання ними чинного законодавства.

Тож бажаю вам наснаги та успіхів у почесній і відповідальній праці, міцного здоров’я, добра та миру на рідній землі.

Голова Закарпатської обласної ради
Олексій Петров