30 березня 2020
  • Вітання

Шановні закарпатці!

Вітаємо вас на офіційній веб-сторінці обласної ради. Запрошуємо ознайомитися із відомостями про Закарпаття та останніми новинами з життя області.
  • Анонси

• Понеділок, 30.03.2020

Засідання регіонального штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Закарпатської області.

Нарада щодо запобігання занесенню та поширенню коронавірусу COVID-19    на території Закарпатської області.

Координація дій місцевих державних органів з роботою обласного оперативного штабу тимчасової протиепідемічної комісії при ОДА для протидії поширенню COVID-19.

Нарада щодо оплати споживачами житлово-комунальних послуг та утримання територій населених пунктів в умовах карантину

• Вівторок, 31.03.2020
    • Середа, 01.04.2020
    • Четвер, 02.04.2020
    • П’ятниця, 03.04.2020
    • Субота, 04.04.2020
    • Неділя, 05.04.2020

• Банери

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

субота, 15 лютого 2020, 09:01

Шановні краяни!

Сьогодні, у день Стрітення Господнього, в Україні вшановують воїнів, які виконали і виконують  свій обов’язок у різних «гарячих» точках світу та миротворчих місіях. Серед них значну  частину складають  воїни – інтернаціоналісти.

Війна в Афганістані   була найбільш масштабною та трагічною, яка тривала 10 років і забрала життя понад 3-х тисяч співвітчизників, із яких 53- закарпатці.  Нині воїни-афганці мужньо захищають територіальну цілісність України на  Донбасі, де у боях кладуть своє життя за Вітчизну.

Тож, шановні  воїни, дякую вам за хоробрість, мужність,  силу духу та  любов до рідної землі.

Міцного вам здоров’я,  родинного затишку, добра, любові та Господнього благословення на довге щасливе життя!

Нехай завзяття, бойовий  досвід, вірність обов’язку та готовність захищати мирне небо  служать добрим прикладом для молодого покоління.

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс