15 травня – Міжнародний день сім’ї

Шановні краяни!

Щиро вітаю вас зі світлим родинним святом. Бажаю вам, щоб високі чесноти взаємоповаги, підтримки і любові, які притаманні нашим родинам та які дбайливо передаються з покоління в покоління, ви оберігали, розвивали та шанували задля добра і миру на рідній землі. Адже гарна, міцна родина – запорука міцної країни.

Нехай у цих непростих обставинах, в яких ми опинилися через пандемію кооронавірусу, вас супроводжують щирі родинні стосунки від батька до сина, від доні до мами, мудрість – від дідусів і бабусь, втіха – від дітей,  радість  – від онуків. І всі разом, щоб мали непохитну віру у добро і світлу долю для отчого краю.

Міцного вам здоров’я, натхнення, любові, злагоди, миру та Божого благословення на повсякчас!

Нехай Пресвята Богородиця береже вас і нашу Україну!

Голова Закарпатської обласної ради
Михайло Рівіс